ЗагрузкаБудь ласка, чекайте...
067-450-00-10
Ласкаво просимо!
в салон краси «LE SALON BLANC PARIS»
Онлайн запис
* - обов'язкові поля для заповнення
Для підтвердження запису на прийом і підбору дати і часу, вам передзвонить адміністратор салону

Про салон

Салон «Le Blanс» пропонує цілий ряд косметичних послуг вищої якості, які не зможуть залишити Вас байдужими. До Ваших послуг жіночий, чоловічий і дитячий перукарі, лікування та догляд за волоссям, всі види фарбування волосся. У нас можна скористатися послугами манікюрного і педикюрного залів, де Ви зможете зробити найрізноманітніші види манікюру та покриття нігтів, а також нарощування нігтів гелем і їх корекцію, педикюр, масаж стоп, spa-догляд за Вашими ступнями.

У кабінеті масажу наш висококваліфікований консультант проведе огляд і надасть Вам потрібні рекомендації щодо необхідного для Вашого здоров'я масажу. У нас Ви можете зробити як різні види класичних масажів, так і кріомасаж і енергетичний масаж, а також депіляцію проблемних зон.

Ви хочете підкреслити свою природну красу? Майстер візажист допоможе Вам стати ще більш досконаліше за допомогою вдало підібраного макіяжу, нарощування, фарбування та завивки вій, корекції брів, а також багатьох інших процедур, які підкреслять Вашу індивідуальність і зроблять Вас досконалими.

Наша адреса:

м. Київ, вул. Ломоносова, 48а

067 450-0010

lesalonblanc1@gmail.com

© 2015—2019, “LE SALON BLANC PARIS”

Всі права захищені